O MARCE

 

Prostota, klarowność formy i unikalność to istota marki.

RAHRI  to limitowane, autorskie kolekcje klasycznych modeli sukienek powstałych w atelier projektantki. Koncept proponuje proste rozwiązania, które dopełni dominująca tekstura, wzór lub kolor.

Sukienka  RAHRI pozwoli Tobie czuć się swobodnie, komfortowo, a jednocześnie elegancko i  stosownie do każdej sytuacji. Bezpretensjonalna swoboda to zasługa prostego kroju. Sylwetka podkreśla zalety figury, ale nie uwydatnia wad. By osiągnąć efekt modele szyjemy z odpowiednich tkanin. Prym wiodą wysokiej jakości tkaniny mieszane. Nie tylko świetnie  leżą, ale także są bardzo trwałe i łatwe w użytkowaniu. W kolekcjach znajdziemy również tkaniny naturalnego pochodzenia jak – jedwabie, wiskozy i bawełny.

Wybierając sukienkę RAHRI możesz być pewna  stylu, komfortu noszenia i jakości – nasze modele  szyte są od początku do końca w naszym atelier, dlatego też cechuje je wysoki standard wykończenia.  Tworzymy tylko krótkie, limitowane kolekcje dla kobiet poszukujących prostoty, funkcjonalności oraz jakości.